menu close menu

Film Afişleri

Film afişleri özeldir, sanat ve filmi birleştiriyorlar. Film hayranları ve sanatseverler, duvarlarını süslemek için bu çok değerli sanat eserini satın alıyorlar. Satıcı koleksiyonları arasında sizi arayan bir poster bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Hitchcock’un 1960 klasik Psycho’sundan orijinal bir film afişi ya da imzalı bir vintage New York Film Festivali afişi arıyorsanız, satıcılar sizi ele geçirdi.

Eski korku filmlerinin hayranı mısınız? Yoksa bu çağdaki poster sanatının cesur şekillerini ve renklerini seviyor musunuz? Creature From the Black Lagoon, Terror from the Year 5,000 veya Boris Karloff’un VooDoo Adası gibi klasiklerden film afişleri satın alın ve bunları evinizin duvarlarına uygun çerçevelerde saklayın ve sergileyin.

Satıcılar her türden ve birden çok dilde film afişleri sunar. Batılılar, Gizem, Korku, Romantik, fantezi, korku, bilim kurgu filmi ve daha fazla… Mükemmel koleksiyonu bir araya getirmek için orijinal, keten sırtlı, bozulmamış ve profesyonelce restore edilmiş ürünler arasından seçim yapın.

14 x 36 inç ekler ve 27 x 41 inç tek sayfadan 246 x 108 inç 24 sayfaya kadar çeşitli boyutlarda film afişleri satın alabilirsiniz. Tasvir ettiği film yerine poster sanatçısı sizin için daha önemliyse, satıcılar aralarında Lawrence Noble, Robert McGinnis, Reynold Brown ve Al Hirschfield’ın da bulunduğu en tahsil edilebilir film afiş sanatçılarından bazılarının orijinal eserlerini sunar.

Çok çeşitli film afişlerinin yanı sıra, platformlarda lobi kartlarından, tanıtım kitaplarından, basın kitlerinden, yeniliklerden ve sahne arkası ve stüdyo tarih kitaplarına kadar birçok koleksiyon film efemerası bulabilirsiniz. Satılık pek çok vintage film afişiyle, satıcı koleksiyonları evinize ve zevkinize sahip olacak. Posterinizi satın alın, durumunu korumak için profesyonelce çerçeveleyin ve yaşam alanınızda gurur duymasını sağlayın.

Ocak 29, 2022 | Posterler | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*