menu close menu

Resimli Kitaplar

Nadir resimli kitaplar mı arıyorsunuz? Birden fazla türü kapsayan çok çeşitli vintage illüstrasyon kitaplar, herhangi bir kitap aşığını tatmin edeceğinden emin olabilirsiniz. Bir sanat uzmanı veya hevesli bir kitap koleksiyoncusu olsanız da, sahaflar tarafından sunulan benzersiz kitapları takdir edeceksiniz. Sahaflar, incelemeniz için bir dizi nadir ve ilginç koleksiyon resimli kitaba ev sahipliği yapmaya çalışmaktadır.

Karmaşık kitap kapakları, büyük ölçekli illüstrasyonlar veya tam renkli ve siyah beyaz görüntülerle kitaplar, nadir basımlardan alıcılar için kişisel anıları geri getirenlere kadar çeşitlilik gösterir. Oz Büyücüsü’nün ilk baskı kopyasıyla sarı tuğlalı yolda yürüyün ya da mevsimi bir Noel Şarkısı ile devam edin. Lewis Carroll’la tavşan deliğine düşmek mi istiyorsun? Alice’in illüstrasyonlarıyla macera yaşamak mı?. İngilizce, Fransızca, ispanyolca, Almanca ve daha pek çok başlıkla, yabancı dildeki eski illüstrasyon kitaplarıyla dünyayı dolaşabilirsiniz. Bilim kurgudan almanaklara kadar, vintage kitap koleksiyonları çok geniş.

Ünlü bir Amerikalı yazar ve illüstratör olan Edward Gregory’nin ilginç Viktorya dünyasına dalın, bazen illüstrasyonlarıyla tamamen hikayeler anlattı. Ya da ejderhalardan tavşanlara kadar her şeyi güzel resimli dünyalarda barındıran resimli çocuk edebiyatında alışveriş yaparken kendinize iyi geceler deyin. Modern kitapların çoğu zaman illüstrasyonları yetersiz olduğu için, 1900 öncesi edebiyatın satıcı koleksiyonlarına göz atmak büyüleyici. George Cruikshank veya Phiz tarafından gösterilen hacimleri bile bulabilirsiniz; her ikisi de Charles Dickens ile çalıştı. Yazarlar tarafından imzalanan ilk baskılar ve kopyalar, yüksek kaliteli vintage resimli kitap kolekisyonları arasında bol miktarda bulunur.

Taşan koleksiyonunuzu tamamlamak için resimli kitaplar satın alın veya evinizde çarpıcı resimlerle yeni bir vintage kitap rafına başlayın. Resimli kitap koleksiyon rafımızda romanlar, hikayeler, çocuk hikaye kitapları, şiir ve daha fazlası var… devam edin ve hangi harikaları bulabileceğinizi görün.

Ocak 30, 2022 | Kitaplar | 0

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*